Z inicjatywy Rady Rodziców 16-17 listopada nasza szkoła na chwilę zamieniła się w piękną, pachnącą i apetyczną cukiernię 😉 A wszystko za sprawą akcji pt. „Ciacho dla dziewiątki”. Celem inicjatywy było zebranie funduszy na odnowienie szatni w szkole. Zachowując wszelkie środki ostrożności przystąpiliśmy do działania. Już od wczesnych godzin porannych można było zobaczyć kolejkę rodziców, dziadków, uczniów, którzy przynosili wspaniałe, domowe wypieki. Ilość wyrobów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Kolejna kolejka czekała, aby zakupić słodkie łakocie. Możemy być z siebie dumni, bowiem wszystkie pyszności zostały sprzedane !!!

Wspólnie udało nam się zebrać 10.230 zł 🙂 🙂 🙂

„WSZYSTKIE NASZE MARZENIA MOGĄ STAĆ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ, JEŚLI MAMY ODWAGĘ JE REALIZOWAĆ”