ROK SZKOLNY 2019/2020

WIELKI SUKCES NASZYCH SIATKAREK!

9 grudnia zakończyły się Mistrzostwa Kielc w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt. Nasze uczennice z zajęły w nich III miejsce! Serdecznie gratulujemy dziewczętom oraz ich opiekunowi mgr Beacie Rozparze!

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej

13 grudnia został jak co roku rozegrany w naszej szkole Mikołajkowy turniej piłki siatkowej. Zmagania sportowe odbyły się z podziałem na klasy młodsze i starsze. Wśród klas starszych I miejsce zdobyła drużyna z klasy 8a, a w klasach młodszych klasa 6b. Turniej został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego pod patronatem pani Joanny Winiarskiej z Rady Miasta Kielce i Pana Dyrektora. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali drobne upominki, a zwycięzcy puchary oraz dyplomy. Serdecznie gratulujemy zawodnikom wspaniałej gry i zabawy!