W minionym tygodniu uczniowie klasy 1B wzięli udział w lekcjach wychowania patriotycznego. Cała klasa wykazała się wiedzą i umiejętnościami. Wszyscy znali symbole narodowe, udowodnili, że wiedzą czym jest szacunek wobec nich i choć są mali – potrafią je szanować.

Uczniowie wspólnie zaśpiewali Hymn Polski
Kolorowali Godło Polski oraz wykonywali biało-czerwone Flagi

Czerwony kolor dominował na czwartkowych zajęciach 🙂 i dobrze! Z wielką radością zaprezentowaliśmy nasze roześmiane buźki! To był strzał w dziesiątkę – my naprawdę bardzo, bardzo, baaaardzoooo ucieszyliśmy się z powrotu do klasy, spotkania z przyjaciółmi, panią i tego całego szkolnego zamieszania 😁

Było dużo radości, zabawy i pozytywnej energii 🙂

Uczniowie klasy 1 B ponadto wzięli udział w profilaktycznych zajęciach zorganizowanych przez Straż Miejską. Przypomniane zostały między innymi zasady bezpieczeństwa zarówno w szkole, jak i poza nią.