😃👍👩‍🏫🧑‍🏫🎓📚📃🖋🖊Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021 😃👍👩‍🏫🧑‍🏫🎓📚📃🖋

Dziś odbyło się w szkole Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Na początku wszyscy Uczniowie pożegnali rok szkolny podczas Uroczystej Mszy Świętej w Kościele pw. Chrystusa Króla w Kielcach, a następnie świadectwa i nagrody odebrali Uczniowie klas 0-3, a później klas 4-8.

Dziś też żegnaliśmy klasy 8. Przy tej okazji Pan Dyrektor Szkoły wraz z Panią Wicedyrektor wręczyli najlepszym Uczniom szkoły Nagrodę Adolfa Dygasińskiego za wybitne osiągnięcia edukacyjne i sportowe. W tym roku nagrodzeni 🏆🏆zostali dwaj chłopcy-Bartosz Dziuba z kl. 8a i Jakub Sierczyński z kl. 8b. Chłopcom gratulujemy i życzymy powodzenia w osiąganiu dalszych sukcesów 👏👏👏

Wzruszeniom nie było końca, ale też radości z nadchodzących wakacji. Wszystkim Uczniom życzymy zdrowych i bezpiecznych wakacji ☀️🍦🏊‍♀️🚣🚴‍♀️⛺️🏜🏝🏖 oraz dużo, dużo odpoczynku po ciężkim roku pracy zdalnej.

Do zobaczenia we wrześniu Kochani 😚🙋‍♂️🙋‍♀️🙋🛎🛎