👏👍💪🏆🥇🥈🥉🏅🎖👮‍♀️👮👮‍♂️👩‍🎓Kolejny Sukces naszej Uczennicy👮‍♀️👮👮‍♂️👩‍🎓👏👍💪🏆🥇🥈🥉🏅🎖

Dziś w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie zorganizowanym przez Wydział Prewencji Komisariatu Policji IV w Kielcach pt. „Superbohater w mundurze”. Do współudziału w przedsięwzięciu zaproszono Straż Miejską w Kielcach, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego w Kielcach oraz przedstawicieli Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Kielcach.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w naszej placówce, ponieważ Uczennica naszej szkoły -Aleksandra Koruba z kl. 2a zdobyła I miejsce.

💪👍🥉🥈🏆🎖👩‍🎓👨‍✈️👮‍♂️👩‍🚒💪👮👮‍👍🥇🥉🥈🏆🎖👩‍🎓👨‍✈️👮‍♂️👩‍🚒💪

Oli należą się olbrzymie brawa, tym bardziej, że nie jest to pierwszy konkurs, w którym Uczennica zdobyła pierwsze miejsce i tak godnie reprezentuje Szkołę Podstawową nr 9 w Kielcach. Konkurs skierowany był do uczniów klas 1-3. Celem akcji była promocja zawodu w służbach mundurowych, inspirowanie środowiska szkolnego do działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa dzieci, wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu. Konkurs składa się z dwóch części. Etap pierwszy polegał na wykonaniu pracy plastycznej formatu A3 lub A4, wybraną przez siebie dowolną techniką plastyczną, która powinna zawierać elementy zgodne z treścią hasła. Natomiast w etapie drugim uczestnik prezentował swoją pracę w formie nagrania video z głosem, o maksymalnej długości 60 sek.